День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

30 листопада 2017 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування.

«Лідер школи – лідер у всьому».

Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.

Як здійснює свою роботу учнівське самоврядування в Кульчиєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ми мали змогу побачити, завдяки районному семінару педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування на тему: «Лідер школи – лідер у всьому», який відбувся 30 листопада. Семінар підготувала та майстерно провела педагог-організатор Мозолюк Майя Анатоліївна.

В теоретичній частині семінару, директор Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Шуткевич О.В., ознайомив гостей з навчальним закладом та колективом школи. З вітальним словом до учасників дійства звернулися директор Будинку школяра – Віталіса Антонівна Побережна та методист районного методичного кабінету – Юлія В’ячеславівна Дідик. Методист районного Будинку школяра Юлія Анатоліївна Степанюк, виступила з презентацією на тему: «Сутність, агенти, етапи соціалізації особистості» та ознайомила усіх присутніх із роботою учнівського самоврядування в Кам’янець-Подільському районі. Про учнівське об’єднання Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.. - «Козацьку Січ», розповів Микола Гасюк – учень 11 класу, голова районної Ради лідерів учнівського самоврядування.

В практичній частині, учасники семінару мали змогу спостерігати цікаве театралізоване дійство, завдяки якому Майя Анатоліївна Мозолюк ознайомила присутніх з усіма напрямками роботи учнівської організації в школі. Також педагогом-організатором було проведено ігрову, розважально-конкурсну програму - «Зубастики», в якій були активно задіяні і учні, і педагоги. Ансамбль народних інструментів Кульчиєвецької ЗОШ, під керівництвом Олега Михайловича Григоренка, порадував гостей майстерним виконанням музичної композиції.

Приємним стало те, що у роботі семінару взяли участь представники майже усіх шкіл нашого району та сусідньої Колибаївської ОТГ. Педагоги-організатори та лідери шкіл мали змогу обмінятися досвідом роботи учнівських об’єднань та отримали багато нових цікавих ідей.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: