День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

21 лютого 2018 року в усіх ЗЗСО району відзначається Міжнародний день рідної мови.

«Міжнародний день рідної мови».

21 лютого 2018 року в усіх ЗЗСО району відзначається Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.

Головною метою цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в них народ згадує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в усіх школах організовано семінари, круглі столи, відкриті уроки, творчі диспути, конкурси, книжкові виставки, віртуальні подорожі та музичні вистави на тему «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу». За ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки МОН України 21 лютого 2018 року було організовано проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у закладах загальної середньої освіти.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: