День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

22 лютого на базі Довжоцького НВК відбувся районний конкурс – фестиваль технічної творчості.

«Мистецтво ремесел»

22 лютого на базі Довжоцького НВК відбувся районний конкурс – фестиваль технічної творчості «Мистецтво ремесел». Конкурс проходив у трьох номінація: «Народна лялька», «Ужиткове приладдя», «Ярмарок народних промислів».

Фестиваль розпочався Ярмарком виробів, учасники захищали свої роботи у театралізованій формі.

У практичній частині фестивалю журі та учасники приймали участь у майстер - класі «Виготовлення жука-сонечка з вовни», який представляла методист Будинку школяра, керівник гуртка «Валяння вовною і ткацтво» Степанюк Юлія Анатоліївна.

Номінація «Народна лялька» Роботи були представлені яскраві, різноманітні - святкові і прості, мотанки і в’язанки, ляльки обереги. Переможцями в даній номінації стали:

  • І місце – Кавецька Аніта, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Любінська Яна, учениця Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Номінація «Ужиткове приладдя». Учасники підготували роботи з дерева, виконані на станках та вручну.

Переможцями у даній номінації стали:

  • І місце – Сабадаш Денис, Пянтковський Олександр учні Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Барабанов Андрій, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст,;
  • ІІІ місце – Литвинюк Ярослав, учень Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце - Ільніцька Мар’яна,Ткачук Надія, учні Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.

Найбільша, найяскравіша номінація «Ярмарок народних промислів». Вона складається з таких розділів, як роботи з бісеру, в’язання, вишивання, дерев’яні вироби.

Номінація «Картини з бісеру».

Переможцями у даній номінації стали:

  • І місце Продан Катерина, учениця Довжоцького НВК;
  • ІІ місце Гутник Катерина, учениця Довжоцького НВК;
  • ІІ місце Мельничин Ольга, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце Демчик Богдана, учениця Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце Ярошевська Аліна, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • ІІІ місце Гелетюк Валерія, Предиткевич Олександр, учні Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • ІІІ місце Колосова Єлизавета, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Народні промисли».

Переможцями у даній номінації стали:

  • І місце Зарицька Анна, Марценюк Олег, Мостова Аліна учні Грушківського НВК;
  • ІІ місце Вербівська Аміна, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • ІІІ місце Бризіцька Анжеліна, Єремчук Марія, Білик Катерина, Романюк Владислава, Гаврилюк Олександра,Кундиловська Майя, учні Довжоцького НВК.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: