День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Талановитими не народжуються - талановитими стають.

« Кожен талант розвивається в міру інтересів».

Талановитими не народжуються - талановитими стають. Кожен талант розвивається в міру інтересів і захоплень людини, а також його оточення. Наш Кам’янець-Подільський район багатий на таланти!!! І вже стало традицією 1 червня на святі «Сузір’я талантів – 2018» відзначати обдарованих, талановитих особистостей, які в цьому році примножили славу нашого району.

На районному святі її величності науки, мистецтва та творчості був присутній депутат Верховної Ради України Володимир Володимирович Мельниченко, який нагородив 10 переможців дипломами та грошовими преміями.

  • Атаманчук Олександра, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному етапі-конкурсу захисту робіт МАН.
  • Белінська Юлія, учениця Чабанівського НВК за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
  • Богачик Тетяна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІ місце у обласному етапі-конкурсу захисту робіт МАН.
  • Мельничин Ольга, учениця Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
  • Юрченко Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
  • Стасюк Сніжана, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. за І місце у обласному фестивалі читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».
  • Духовий оркестр «Козаченьки» Староушицької ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному конкурсі духових оркестрів.
  • Хореографічний колектив «Ритми серця» Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному фестивалі сучасного танцю «Ритми часу» (старша група).
  • Хореографічний колектив «Світанок» Довжоцького НВК за ІІІ місце у обласному фестивалі сучасного танцю «Ритми часу» (молодша група).
  • Вокальна група «Мрійники» Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. за І місце в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість…неповторна сила».

Голова Кам’янець-Подільської РДА Василь Олександрович Сукач нагородив грошовими преміями переможців обласних олімпіад та переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Слободян Владислав, учень Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Побережний Віталій, учень Пановецької ЗОШ І-ІІ ступенів за ІІІ місце (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Левіна Олександра, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р.,секція «Журналістика», відділення «Філософія та суспільствознавство».

Чорна Юлія, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Лісознавство», відділення «Екологія та аграрні науки».

Рахімова Софія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р.,секція «Всесвітня історія», відділення «Історія».

Слободян Анастасія, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Екологія», відділення «Екологія та аграрні науки».

Завалецька Юлія, учениця Сокільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Українська література», відділення «Літературознавство, фольклористика і мистецтвознавство».

Ржепянська Ольга, учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Українська мова», відділення «Мовознавство».

Волощук Кароліна, учениця Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» за ІІІ місце у обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН в 2017-2018 н.р., секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», відділення «Філософія та суспільствознавство».

Слова вітання та грошові премії отримали юні обдарування також від голови Кам’янець-Подільської районної ради Віктора Миколайовича Кривака.

Партика Євген, учень Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців укр. мови ім. П.Яцика.

Кохан Анатолій, учень Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,колегіум» за ІІІ місце у ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» за ІІІ місце ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців укр. мови ім. П.Яцика, за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Стасюк Валерій, учень Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,колегіум за І місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, за ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За І місце у Всеукраїнській заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Боцяновський Олексій, учень Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» за І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, за І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, за І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, за ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, за ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, за ІІ місце у ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Коваль Уляна, учениця Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, за ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, за ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики обласного конкурсу наукових есе з економіки «Наукові бачення майбутніх фінансистів».

Кушнір Олександра, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за І місце у ІІ (районному)етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, за І місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ, за ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Постоловська Христина, учениця Довжоцького НВК за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Макаров Назар, учень Довжоцького НВК за ІІІ місце у ХVІІІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги».

Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІ місце у ХVІІІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги».

Юних майстрів, художників, хореографів, читців та лідерів учнівського самоврядування нагородили грошовими преміями начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА Олена Вікторівна Пронозюк та директор районного Будинку школяра Віталіса Антонівна Побережна.

Хореографічний колектив «Намистинка», Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласному огляді - конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість…неповторна сила».

Фольклорний колектив «Збручаночка» Чорнокозинецького НВК за І місце у обласному огляді- конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість…неповторна сила»

Хор «Ровесник» Довжоцького НВК за ІІІ місце у обласному конкурсі хорового мистецтва «Співає юність України».

Горіховська Аліна, учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у Міжнародному проекті «Книга добра».

Ляльковий театр «Казковий світ» Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІ місце у обласному фестивалі лялькових театрів «Чарівний світ ляльок».

Годняк Олександр, учень Підпилип’янської ЗОШ І-ІІІ ст. за І місце у обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Талант і творчість…неповторна сила».

Демкова Вікторія, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце у обласному фестивалі читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».

Юник Анна, учениця Довжоцького НВК за І місце у обласній фольклорній експедиції «З народного напившись джерела».

Маковські Катерина і Тетяна, учениці Довжоцького НВК за І місце у Всеукраїнській заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Морозюк Олексій, Чабарук Катерина, учні Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласних відкритих змаганнях учнівської молоді із спортивної радіопеленгації.

Юрчик Христина, учениця Довжоцького НВК за І місце у Всеукраїнській заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Пупен Тетяна, учениця Рудської ЗОШ І-ІІ ст. за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Думко Вероніка, учениця Довжоцького НВК за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Гаврилюк Олександра, учениця Довжоцького НВК за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Продан Катерина, учениця Довжоцького НВК за І місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Сабадаш Денис, учень Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Завалецька Ангеліна, учениця Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Ачкасова Олена, учениця Довжоцького НВК за ІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Олійник Віталій, учень Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце у обласній заочній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Гасюк Микола, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова ради лідерів учнівського самоврядування Кам’янець-Подільського району.

Грошовими преміями за високі досягнення у спорті нагородили спортсменів начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктор Олександрович Дорож та директор районної спортивної школи Ковальчук Олег Станіславович.

Стрільчук Анна, учениця Нагорянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» за ІІ місце в Чемпіонаті області серед юніорів та кадетів з настільного тенісу.

Соломаха Анна, учениця Нагорянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» за ІІ місце в Чемпіонаті області серед юніорів та кадетів з настільного тенісу.

Голованчук Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

Ткачук Каріна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу.

Поляков Андрій, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку за ІІ місце в обласних змаганнях з легкої атлетики.

Тож конкурс ще раз засвідчив, що наш район має таланти!!!

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: