День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА.

«ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА».

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, на виконання листа Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 04.10.2018 №812 та з метою піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка – 27 жовтня 2018 року на базі Довжоцького НВК було проведено ІІ етап Конкурсу. Всього в районному турі взяли участь 208 учнів 5-11 класів району. Переможцями стали Ганіна Вероніка, учениця 11 класу Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст., Онуфрійчук Діана, учениця 10 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Мартинюк Наталія, учениця 9 класу Чорнокозинецьког НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ», Орлянський Роман, учень 8 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст., Задорожна Яна, учениця 7 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кохан Анатолій, учень 6 класу Довжоцьког НВК, Тимчук Анастасія, учениця 5 класу Грушківського ліцею.

Аналіз конкурсних учнівських робіт свідчить, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання в молодого покоління любові до мови, українського народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ІХ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

5 клас

  • І місце – Тимчук Анастасія, учениця Грушківського ліцею (вч. Чорпіта Г.В.)
  • ІІ місце – Рожанівська Софія, учениця Баговицького ліцею (вч. Попова В.Л.)
  • ІІ місце – Шаткевич Богдан, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.)
  • ІІІ місце – Горячова Дар’я, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.)
  • ІІІ місце – Зарицька Софія, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІІ місце–Вербова Катерина,учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Кляпетура Н.В.)
  • ІІІ місце – Грців Соломія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Рубановська В.М.)

6 клас

  • І місце – Кохан Анатолій, учень Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІ місце – Богайчук Софія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Колісник Ю.Ю.)
  • ІІ місце – Данілова Вікторія, учениця Грушківського ліцею (вч. Рудик Л.М.)
  • ІІІ місце–Алєксєєнко Анастасія, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Бевзюк Н.Д.)
  • ІІІ місце– Овчарук Юлія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.)
  • ІІІ місце – Роговська Ілона, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Алєксєєнко І.М.)
  • ІІІ місце – Козак Вадим, учень Сокільського ліцею. (вч. Цаплюк В.А.)

7 клас

  • І місце – Задорожна Яна , учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Балан С.Л.)
  • ІІ місце – Червоногродська Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Червоногородська Г.А.)
  • ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Великослобідської гімназії ( вч. Лабунська Л.С.)
  • ІІІ місце – Заяць Христина, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Маковська Л.П.)
  • ІІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Касап Л.В.)
  • ІІІ місце – Зубенко Вікторія, учениця Довжоцького НВК (вч. Желіховська Л.М)

8 клас

  • І місце – Орлянський Роман, учень Голосківської ЗОШ (вч. Мостова Н.М.)
  • ІІ місце – Литвинюк Дар’я, учениця Староушицького ліцею (вч.Голюк Г.П.)
  • ІІІ місце – Григораш Яна, учениця Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Черватюк О.О.)
  • ІІІ місце – Коськовецька Анастасія, учениця Подільського ліцею (вч. Головкіна М.П.)
  • ІІІ місце – Бойко Єлизавета, учениця Пановецької ЗОШ І-ІІст. (Пиячко С.Л.)

9 клас

  • І місце - Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.)
  • ІІ місце – Кордончук Тетяна, учениця Сокільського ліцею (вч.Кордончук Ю.М.)
  • ІІ місце – Лубко Валентин, учень Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)
  • ІІІ місце – Соколович Анастасія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Юкалик О.М.)
  • ІІІ місце – Горбачов Альона, учениця Рудської гімназії (вч.Кащук Н.М.)
  • ІІІ місце - Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.)

10 клас

  • І місце – ОнуфрійчукДіана, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.)
  • ІІ місце – Слободян Анастасія, учениця Жванецького ліцею (вч. Маковська Л.П.)
  • ІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.)
  • ІІІ місце – Шлапак Анна, учениця Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.)
  • ІІІ місце - Балагурова Мар’яна, учениця Грушківського НВК (вч. Тимчук О.М.)
  • ІІІ місце – Онуфрієв Олексій, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Помазан Г.Є.)
  • ІІІ місце – Матраєва Ельвіра, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.)

11 клас

  • І місце – Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівська ЗОШ (вч. Кара Л.В.)
  • ІІ місце – Кундиловська Майя, учениця Довжоцького НВК (вч. Грабовська Л.М.)
  • ІІ місце – Мельничин Ольга, учениця Баговицького ліцею ( вч. Гуменюк К.А.)
  • ІІІ місце – Толубцова Діана, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Марчак Л.С.)
  • ІІІ місце – Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.)
  • ІІІ місце – Чорненька Нонна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Янішена Г.І.)

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: