День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

5 клас

І місце – Кохан Анатолій, учень Довжоцького НВК (вч. Куцик О.М.);

ІІ місце – Середа Ілля, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Чорна О.С.);

ІІ місце – Водніцький Іван,учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.(вч.Шинкаренко Л.М.);

ІІІ місце – Залуцька Уляна, учениця Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Латюк О.Б.);

ІІІ місце– Овчарук Юлія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.);

ІІІ місце – Івасик Дарія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.).

6 клас

І місце – Заяць Христина, учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Маковська Л.П.);

ІІ місце – Олійник Лариса, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Касап Л.В.);

ІІ місце – Вознюк Валерія, учениця Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Кіндзерська О.М);

ІІІ місце – Лоза Олександр, учень Грушківського НВК (вч. Чорпіта Г.В.);

ІІІ місце - Костова Катерина, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Рубановська В.М.);

ІІІ місце – Червоногродська Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.);

ІІІ місце – Туховська Діана, учениця Рудської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельник О.А.).

7 клас

І місце – Сійчук Сабріна, учениця Слобідсько-Рихтівська ЗОШ (вч. Годовиченко Р.О.);

ІІ місце – Овчарук Софія, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.);

ІІ місце – ПобережнийАртур, учень Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Касап Л.В.);

ІІІ місце–Литвинюк Дар’я, учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Голюк Г.П.);

ІІІ місце – Семенюк Катерина, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІІ місце – Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (Червоногродська Г.А.);

ІІІ місце - Стрільчук Ольга, учениця Нагорянського НВК (вч. Петяк І.І.).

8 клас

І місце - Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.);

ІІ місце - Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Годовиченко Р.О.);

ІІ місце – Тимчук Сергій, учень Грушківського НВК (вч. Чорпіта Г.В.);

ІІІ місце - Крупельницька Андріана, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Продан В.М.);

ІІІ місце - Савчук Надія, учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Пшонко Ю.Л.);

ІІІ місце - Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.).

9 клас

І місце – Богачик Тетяна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Балан С.Л.);

ІІ місце - Твердун Ярослав, учень Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Савчук Т.М.);

ІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.);

ІІІ місце - Матраєва Ельвіра, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

ІІІ місце - Юзвенко Діана, учениця Крушанівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Дутко І.С.);

ІІІ місце - Ткачук Ірина, учениця Нефедівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Головкіна М.П.);

ІІІ місце - Балагурова Мар’яна, учениця Грушківського НВК (вч. Тимчук О.М.);

ІІІ місце – Кузьміна Анна, учениця Рудської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельник О.А.).

10 клас

І місце - Мигас Катерина, учениця Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку (вч. Голюк Г.П.);

ІІ місце – Дубина Олена,учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.).

ІІІ місце – Кузьмінська Марина, Грушківський НВК (вч. Рудик Л.М.);

ІІІ місце– Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівська ЗОШ (вч. Кара Л.В.);

ІІІ місце–Чорненька Нонна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Янішена Г.І.).

11 клас

І місце –Коцуняк Маріанна, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

ІІ місце - Гутник Катерина, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.);

ІІ місце–Колосова Єлизавета,учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІІ місце –Подчашинська Юлія, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Кляпетура Н.В.);

ІІІ місце – Храбуст Назарій, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Помазан Г.Є.);

ІІІ місце – Пастух Дмитро, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку (вч. Пшонко Ю.Л.).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: