День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

21 жовтня 2019 року згідно з річним планом райметодкабінету на базі Довжоцького НВК було проведено засідання методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін.

«Методичне об’єднання вчителів суспільних дисциплін на тему: «Нові підходи до вивчення історії в умовах реалізації Концепції нової української школи».

21 жовтня 2019 року згідно з річним планом райметодкабінету на базі Довжоцького НВК було проведено засідання методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін за темою "Нові підходи до вивчення історії в умовах реалізації Концепції нової української школи».

Відкрила засідання Бугерчук Н.В., голова мо вчителів суспільних дисциплін з доповіддю про пріоритетні напрямки діяльності вчителів в умовах реформування змісту освіти і презентацією власного досвіду щодо створення портфоліо досягнень вчителя історії в міжатестаційний період.

Продовжила засідання і провела майстер – клас на тему «Педагогіка дитиноцентризму в умовах сучасної школи» вчитель історії Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст. Марчук Л.М. Зокрема Лариса Михайлівна зауважив, що школа враховує здібності, потреби та інтереси кожної дитини, працює на засадах особистісно – орієнтованої моделі освіти.

Ткачук Н.А. , вчитель історії Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. поділилася з присутніми цікавими інтернет-додатками для роботи з учнями, які допоможуть вчителю у підготовці до уроку.

Методист райметодкабінету Дідик Ю.В. ознайомила присутніх з інструктивно-методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавства та всеукраїнським конкурсом «Учитель року – 2020», номінація «Історія».

Засідання пройшло у дружній атмосфері, було насиченим корисною інформацією, учасники поділилися різними методичними цікавинками, почули нові методи і форми мотивації учнів, які будуть використовувати у своїй роботі.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: