День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 14 березня 2017 року в Великослобідській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районнийий семінар для вчителів німецької мови.

«Використання інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови».

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 14 березня 2017 року в Великослобідській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районнийий семінар для вчителів німецької мови «Використання інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови».

Цікавим звітом-презентацією про свій досвід роботи розпочала семінар вчитель німецької мови, керівник районного методичного об’єднання вчителів німецької мови Ільницька Валентина Леонтіївна.

Вчителі іноземної мови району стали активними учасниками відкритого уроку в 4 класі «Das sind meine Freunde», який провела досвідчений педагог.

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці, застосованих вчителем, сприяли підвищенню ефективності, всебічному і гармонійному розвитку особистості учнів та розвитку творчих здібностей, розширенню їх світогляду, зацікавленості в навчанні.

В ході роботи семінару було обговорено ряд теоретичних питань. Зокрема, методист Безродна М.О. звернула увагу на впровадження інноваційних технологій навчання німецької мови з метою стимулювання творчої активності учнів.

Учасники семінару з захопленням відвідали Schulfest « Wir lieben Deutsch!», на якому учні школи проявили творчість, креативність і активність.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: