День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

На виконання плану роботи районного методичного кабінету 09 квітня 2019 року в Чабанівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний комплекс» відбувся районний семінар вчителів іноземної мови.

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках іноземної мови як шлях розвитку особистості школяра».

На виконання плану роботи районного методичного кабінету 09 квітня 2019 року в Чабанівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний комплекс» відбувся районний семінар вчителів іноземної мови з теми: «Реалізація компетентнісного підходу на уроках іноземної мови як шлях розвитку особистості школяра».

Розпочала семінар виконуюча обов’язки директора школи Лідія Миколаївна Хаснуліна, яка привітала всіх присутніх та побажала плідної роботи.

Теоретичну частину заходу провела методист районного методичного кабінету Безродна Майя Олександрівна, яка розглянула основні компетентності учнів на уроках іноземної мови в умовах Нової української школи на прикладі відеоматеріалів та презентацій з досвіду роботи вчителів англійської мови.

На практичній частині семінару вчитель англійської мови Зінчук Ольга Олександрівна та вчитель німецької мови поділилися своїм досвідом роботи з обдарованими учнями при проведенні бінарного уроку «Традиції святкування Великодня в Англії та Німеччині», адже саме комунікативна діяльність на уроках та під час позакласних заходів формує задатки та інтерес до вивчення іноземної мови.

Учасники семінару мали змогу висловити свої думки під час обговорення проблемних питань.

Педагогами були розглянуті типові помилки, що виникають в учнів при складанні державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, їм було надано необхідні методичні рекомендації.

Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що урок сучасний урок іноземної мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість. Всі учасники семінару висловлюють слова вдячності педагогічному колективу, адміністрації Чабанівського НВК, вчителю англійської мови Зінчук Ользі Олександрівні та вчителю німецької мови Волоховській Аліні Володимирівні за якісно організований, надзвичайно продуктивний семінар, за високий рівень викладання навчального предмету та міцні знання учнів з іноземної мови.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: