День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

З нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України 22 серпня на базі Довжоцького НВК проведено правовий брейн – ринг « Я -українець».

«Брейн – ринг «Я - українець»».

З нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України 22 серпня на базі Довжоцького НВК проведено правовий брейн – ринг «Я -українець».

Метою проведення заходу було покращення рівня правових знань учнів, формування їх правової культури та національно – патріотичного виховання.

Під час турів брейн – рингу учасники команд застосовували найважливіші правові поняття і терміни, показали свої навички щодо дій у різноманітних життєвих ситуаціях. Учні довели, що вміють аналізувати з правової точки зору явища та ситуації суспільного і повсякденного життя, використовувати правові знання для реалізації та захисту своїх прав та активної громадянської позиції.

У Брейн – ринзі взяли участь три команди із числа учнів Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (команда «Правознавці»), Мукшо – Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. (команда «Феміда») та Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» (команда «Законотворці»). Кожна команда складалася з п’яти учасників.

Для проведення заходу було утворено журі у складі: першого заступника голови райдержадміністрації Великохатько Маріанни Анатоліївни, начальника відділу освіти райдержадміністрації Пронозюк Олени Вікторівни та методиста суспільних дисциплін відділу освіти Дідик Юлії В’ячеславівни.

За результатами проведення заходу переможцем була визначена команда «Законотворців», друге місце – у «Феміди», третє – «Правознавців».

Переможців та призерів брейн – рингу буде нагороджено призами Кам’янець – Подільської райдержадміністрації 23 серпня на урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: