День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Вперед день цих важливих для нашої країни свят у Рихтівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято.

«Нащадки козацького роду».

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цих важливих для нашої країни свят у Рихтівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято «Нащадки козацького роду». Гостями нашого свята були головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської РДА Гевак Яніна Олександрівна, учасники АТО Коваль Анатолій Анатолійович, Петров Віталій Олександрович, Могильовський Сергій Вікторович.

У школі проводились змаганнях у яких брали участь 2 команди «Соколята» та «Козачата». На завершення Гевак Я. О. привітала усіх присутніх з прийдешніми святами та вручила учасникам подарунки.

Згадали і про тих героїв, які оберігаючи державні кордони, віддали своє життя за мир і спокій в нашій країні та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: