День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

30 жовтня на базі РМК відбулось засідання ШППД.

«Засідання ШППД».

Сьогодні особистість учня ставиться в центр навчального процесу, що вимагає від учителя переосмислення мети навчання і переходу з традиційної його моделі на особистісно-орієнтовану, а також створює умови для саморозвитку та самореалізації учня. Досягнення цього завдання залежить від професійної компетентності вчителя, загальної культури, здатності до творчої діяльності.

Проблема педагогічної майстерності вчителя початкових класів – одна з найактуальніших у педагогічній науці, адже саме від вчителя, його особистісних характеристик залежить реалізація навчальних планів, якість освітніх послуг, виховання учнів як у процесі навчання, так і у позанавчальний час.

Професіоналом ніхто не народжується, ним стають у процесі багаторічної праці. Саме такими є вчителі початкових класів Школи передового педагогічного досвіду.

30 жовтня на базі РМК відбулось засідання ШППД, керівником якої є Горгулько Валентина Володимирівна, вчитель Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку. У колі однодумців розглядались організаційні питання проведення засідань Школи ППД. Для цього серед учителів проведено анкетування з питання виявлення утруднень педагогічних працівників під час організації методичної діяльності. Розглядались нові вимоги Державного стандарту початкової ланки освіти, що буде впроваджуватись з 2018 року, нові вимоги щодо організації навчально-виховного процесу в початкових класах, інтеграція – необхідна умова модернізації освітнього процесу в початковій школі.

Сьогодення сучасного педагога полягає в постійному пошуку нових ідей, нових технологій, проведенні дослідницької діяльності задля розвитку, навчання, виховання та формування нового світогляду у сучасних дітей.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: