День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

26 лютого на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» розпочались тренування 50 педагогів четвертих класів для роботи в Новій українській школі.

«Нова українська школа»

26 лютого на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» розпочались тренування 50 педагогів четвертих класів для роботи в Новій українській школі. Учасників тренінгу привітали Пронозюк Олена Вікторівна, начальник відділу3 освіти, Безродна Майя Олександрівна, т.в.о. завідувача районним методичним кабінетом. Тренерами для слухачів тренінгу стали Романова оксана Володимирівна, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної та початкової освіти ХОІППО та Столярчук Людмила Олександрівна, методист РМК з початкової освіти.

Педагоги розглядали питання , що стосувались вивчення Концепції Нової української школи, викликів, що стоять перед початковою школою, чинників якісної освіти та основних компонентів Нової української школи, новими професійними ролями і завданнями сучасного вчителя в контексті Нової української школи.

Основною ідеєю Нової української школи – є створення таких умов у Новій школі, за яких будуть здійснюватися компетентнісний підхід у навчанні, діятиме педагогіка партнерства, де вчитель і учні рівні. Культура партнерства в новій українській школі – це взагалі одна з базових цінностей нової школи.

В 2018 році школи Кам’янець-Подільського району радо будуть зустрічати 323 першокласники. Перший вчитель для кожного з них – своєрідний провідник у шкільному лабіринті цікавих, нових запитань різноманітних справ. Тому на педагогів покладається велика надія, віра з боку батьків та держави, що школа для молодших школярів стане школою радості.

Від того, що відбудеться з учнями в початковій школі, залежить те, наскільки успішними вони будуть в основній школі. Якщо вони знеохотилися до навчання на рівні 3-4 класу – важко очікувати, що вони потім будуть успішними в базовій школі. Це критично важливо.

Підсумовуючи перший день тренінгу, вчителі зрозуміли, що впроваджуючи інноваційні технології, нові методики викладання, навчання для дітей перетворюється на улюблену справу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: