День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

22 березня на базі Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний районний семінар учителів початкових класів.

«Впровадження особистісно-орієнтованого навчання в початковій школі».

22 березня на базі Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний районний семінар учителів початкових класів з теми «Впровадження особистісно-орієнтованого навчання в початковій школі».

Під час проведення тренінгового заняття, який провела методист РМК Столярчук Л.О., педагоги усвідомили значущість особистісно-орієнтованого навчання в початкових класах. Саме завдяки такому навчанню освітній процес у школі проходить цікаво як для дітей, так і для батьків. Перебуваючи у комфортних умовах школярі розвивають свої індивідуальні здібності, у них формується світогляд про загальнолюдські цінності, які повинні назавжди бути у душі кожного громадянина України.

Майстер-клас з впровадження особистісно-орієнтованого навчання в освітній простір початкової школи демонстрували учителі Побережна Ірина Іванівна, класовод 4 класу, на уроці математики «Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові», Філімончук Олена Василівна, класовод 3 класу, на уроці літературного читання «Вище України - тільки небо. Петро Осадчук «Стежка», класовод Василишина Тетяна Миколаївна, класовод 1 класу, на уроці природознавства «Край, де ти живеш».

Гарні емоції учителі району отримали від споглядання виховного заходу «Україна на карті Європи», який підготували учителі школи.

Схвальні відгуки за проведену роботу почули педагогічний колектив від голови Китайгородської ОТГ Безродного Юрія Васильовича.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: