День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

21 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Чабанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбувся семінар – практикум з елементами тренінгу для вчителів початкових класів.

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках в початкових класах як шлях розвитку особистості школяра».

21 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Чабанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбувся семінар – практикум з елементами тренінгу для вчителів початкових класів на тему: «Реалізація компетентнісного підходу на уроках в початкових класах як шлях розвитку особистості школяра».

Перед учасниками семінару виступила методист РМК Наталя Кашуба, яка оголосила тему, завдання та регламент роботи семінару. Також, Наталя Леонідівна під час проведення тренінгу організувала роботу в групах за методом «Гронування», у ході якої актуалізовано основні питання з обговорюваної теми.

Під час гри «Діамант» учасники методичного заходу з’ясували, якого педагога хочуть бачити у школі сучасні діти, батьки, адміністрація школи.

Відповідно до плану роботи семінару вчителі району мали змогу відвідати урок – квест в 4 класі на тему : «Леся Українка «Давня весна», який провела вчитель вищої категорії Галина Мельник. Під час уроку Галина Іванівна запропонувала дітям та гостям поринути в світ поезії Лесі Українки. Використовуючи на уроці методи і технології ( «Дерево очікування», «Чарівна скринька», «Мікрофон», «Кластер», «Ромашка Блума»), учителька досягла поставленої мети, а учні та учасники семінару отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Класовод 2 класу Марія Сиротюк (вчитель вищої категорії) представила виховний захід «Мово лебедина, ти одна - єдина».

Марія Миколаївна показала, як, залучивши до різних видів творчості, вона формує культурну компетентність учнів, намагається розкрити природні здібності дітей та виховувати різноманітними засобами справжнього громадянина і патріота змалечку.

Обговорення теми семінару завершилося за круглим столом.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: