День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

28 грудня 2017 року відповідно до плану роботи, на базі районної психолого-медико-педагогічної консультації відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів.

Засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів.

28 грудня 2017 року відповідно до плану роботи, на базі районної психолого-медико-педагогічної консультації відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів загальноосвітніх навчальних закладів.

Засідання розпочала голова методичного об’єднання вчителів-логопедів Білюк О.Г., проаналізувавши роботу методичного об’єднання за перше півріччя 2017-2018 навчального року.

Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації, Стрільчук Н.В., розповіла про зміни у нормативно-правовому забезпеченні логопедичної служби, звернула увагу на ведення ділової документації, програмове забезпечення навчання дітей з порушеннями мовлення. Усім учасникам методичного об’єднання надано методичні рекомендації з цього питання.

Пройшло обговорення низки організаційних питань та затверджено методичну проблему, спрямовану на вдосконалення корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, над якою працюватимуть учителі-логопеди у другому півріччі,

Засідання пройшло в діловій та конструктивній обстановці.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: