День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

18 вересня 2018 р. в атмосфері довіри та доброзичливості, враховуючи фізичний та емоційний стан дітей, індивідуальні особливості їх розвитку, вік, місце проживання проведено комплексну оцінку 3 учням з особливими освітніми потребами.

«Проведено комплексну оцінку 3 учням з особливими освітніми потребами».

Проблема соціалізації дітей з обмеженими можливостями є однією з актуальних проблем сьогодення. Стаття 53 Конституції України гарантує кожній дитині право на освіту.

Відповідно до плану роботи районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради на базі ІРЦ (с.Довжок, вул. Шкільна,2) 18 вересня 2018 р. в атмосфері довіри та доброзичливості, враховуючи фізичний та емоційний стан дітей, індивідуальні особливості їх розвитку, вік, місце проживання проведено комплексну оцінку 3 учням з особливими освітніми потребами.

Згідно їх інтелектуальних можливостей, за результатами комплексної оцінки, рекомендовано відповідну форму та програму навчання. Батькам надані консультації щодо подальшої корекційно - розвивальної роботи з їхніми дітьми.

Висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей формується фахівцями центру індивідуально за напрямами оцінки фізичного розвитку дитини, мовленнєвого розвитку, оцінки когнітивної, емоційно-вольової сфери та оцінки навчальної діяльності учня.

Суспільство має надати будь-якій людині право вибору освіти в залежності від її інтересів, потреб, можливостей. Від того, наскільки швидко ми зможемо подолати процеси диференціації всередині освітньої системи, і перейти до розвитку інтеграційних технологій залежить майбутнє нації.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: