День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи Кам’янець-Подільської районної психолого-медико-педагогічної консультації 18 травня 2018 р. відбулось засідання районної ПМПК.

«Засідання ПМПК».

Наше сьогодення – це зміна ціннісних орієнтирів в освіті, визнання розмаїття кожної дитини, обумовлене зміною освітньої парадигми та гуманізму: «освіта для всіх, школи для всіх».

Відповідно до плану роботи Кам’янець-Подільської районної психолого-медико-педагогічної консультації 18 травня 2018 р. відбулось засідання районної ПМПК з метою надання обґрунтованих психолого-педагогічних рекомендацій щодо змісту, форм і методів навчання та особливостей корекційно-розвиткової роботи відповідно до потенційних можливостей їх психофізичного розвитку.

На засіданні були присутні завідувач РПМПК – Стрільчук Наталія Василівна, практичний психолог відділу освіти – Шкапоїд Ірина Володимирівна, логопеди-консультанти Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІст., колегіум» Мойсеєнко Леся Євгенівна та Орининської ЗОШ І-ІІІст. Білюк Оксана Григорівна, лікар-психіатр ЦРЛ – Гузак Михайло Дмитрович, психолог з девіантної поведінки ЦРЛ – Гав’юк Ганна Юріївна.

Під час засідання обстежено дванадцять дітей з особливими освітніми потребами, яким рекомендовано відповідну форму та програму навчання згідно їх інтелектуальних можливостей. Двом учням рекомендована консультація обласної ПМПК, одній дитині – логопедична група, двом -рекомендована програма для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, двом учням –загальноосвітня програма та п’ятьом - програма для дітей з розумовою відсталістю. Батькам надані рекомендації щодо подальшої корекційно-навчальної роботи з їхніми дітьми.

Кожна людина впродовж свого життя налагоджує найрізноманітніші соціальні стосунки, оскільки вони є невід’ємною складовою нашого буття. Більшість учнів встановлюють дружні відносини з ровесниками природнім шляхом. Однак деяким дітям, зокрема, з особливими освітніми потребами, доводиться в цьому допомагати (шляхом створення відповідних можли- востей). Вони краще вступають у соціальні та дружні стосунки в середовищі, де такі взаємини цінуються й заохочуються. Це свідчить про те, що педагоги постійно мають створювати ситуації для розвитку позитивних соціальних взаємин учнів. Завдяки контактам із друзями діти розвиваються емоційно та соціально, вони вчаться жити в злагоді з людьми, у них формується самоповага. Розуміння, дає дітям відчуття потрібності, а також пробуджує палітру позитивних почуттів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: