День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

14 грудня 2017року відповідно до плану роботи відділу освіти відбувся семінар вчителів індивідуального навчання.

«Готовність педагога загальноосвітнього навчального закладу до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах індивідуальної або інклюзивної форми навчання».

Для розвитку України в напрямку відкритого, демократичного суспільства, важливим є забезпечення основних прав людини, зокрема права на рівний доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами. Національна доктрина освіти наголошує, що держава зобов`язується забезпечувати підтримку таких дітей.

Діти з особливими освітніми потребами навчаються у багатьох школах району. У Баговицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів уже 3-ий рік навчається така дитина. Тому колектив цієї школи добре обізнаний із проблемами дітей даної категорії.

14 грудня 2017року відповідно до плану роботи відділу освіти відбувся семінар вчителів індивідуального навчання на тему: «Готовність педагога загальноосвітнього навчального закладу до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах індивідуальної або інклюзивної форми навчання».

Під час теоретичного блоку слухали Стрільчук Н.В., завідувача районної ПМПК, яка акцентувала увагу у своєму виступі на розробку конспектів уроків за програмами для дітей з розумовою відсталістю.

Арсенюк М.М., директор Баговицької загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів, розповів про організацію індивідуального навчання та контроль за ним, презентував роботу методичної ради вчителів індивідуального навчання.

Учасники семінару були присутніми на уроці з соціально-побутового орієнтування, який проводила учитель Попова В.Л.. Тема уроку: «Правила поведінки в гостях».

Цікавим був виховний захід "Про що мовчить «різдвяний павук?» У ньому брала участь і учениця, яка навчається за індивідуальною формою навчання.

На завершення, «у дружньому колі» були підведені підсумки семінару та розроблені рекомендації вчителям індивідуального навчання.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: