День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

18 травня 2018 року, у приміщенні Хмельницького національного університету області їх привітали з перемогою. Учні отримали почесні дипломи та медалі.

«Юних науковців району відзначили дипломами та медалями».

Цього року 4 учнів закладів загальної середньої освіти району вибороли призові ІІ місця в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Ще 3 учнів стали переможцями обласного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Це учні Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст., Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокозинецького НВК, Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., Чабанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

18 травня 2018 року, у приміщенні Хмельницького національного університету області їх привітали з перемогою. Учні отримали почесні дипломи та медалі.

Від імені молодої української інтелектуальної еліти всіх привітала стипендіантка Президента України з Шепетівки, одинадцятикласниця Юлія Царик. Дівчина звернулася до своїх однолітків, закликаючи не зупинятися на досягнутому.

«Ми — це прийняті нами рішення, тож творімо нашу історію кожен у власній сфері. Я думаю, що саме нам дано визначити реалії сьогодення та чіткі контури майбутнього. Сподіваюся, попереду нас чекають тільки перемоги», - закликала Юлія.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: