День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

З метою розвитку олімпійського руху в районі, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму з 09 по 13 вересня 2019 року в Кам’янець – Подільському районі були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні.

«День фізичної культури і спорту в Україні».

З метою розвитку олімпійського руху в районі, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму з 09 по 13 вересня 2019 року в Кам’янець – Подільському районі були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається щорічно в другу суботу вересня.

В закладах загальної та середньої освіти та дитячо-юнацькі спортивні школі району проведено 54 спортивно-масових заходів та змагань з видів спорту, в яких взяли участь близько 1242 дитини.

В закладах освіти пройшли спортивні естафети та змагання з видів спорту, конкурси, вікторини та різноманітні виставки. Учнівська молодь мала змогу зустрітись з відомими спортсменами, спортивною громадськістю регіону.

Найбільш яскравими спортивними подіями у рамках Олімпійського тижня та Дня фізичної культури і спорту стали заходи, які були проведені у Довжоцькому НВК, Завалецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Кульчиєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідсько- Рихтівській ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокозинецькому НВК, Княжпільській ЗОШ І-ІІ ст., Лісковецькій ЗОШ І-ІІ ст., Нагорянському НВК, Пановецькій ЗОШ І-ІІ ст., Рихтівській ЗОШ І-ІІ ст..

В навчальних закладах району проведені Олімпійські уроки, під час яких учні із задоволенням прийняли участь у шкільних конкурсах на кращій реферат і презентацію про Олімпійські ігри , паради та спортивні естафети між класами під Олімпійським гаслом «Вище. Сильніше. Швидше.".

Були організовані зустрічі дітей з Майстром спорту Міжнародного класу з кікбоксінгу, Чемпіоном України, Чемпіоном кубка Європи та Світу, бронзовим призером Чемпіонату Світу Кондратовим Павлом Васильовичом (Довжоцький НВК) та чемпіонкою Світу з боротьби на поясах Полінською Тетяною Анатоліївною (Пановецька ЗОШ І-ІІ ст.).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: