День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

Обслуговуючі види праці:

9 клас

І місце Белих Єлізавета, учениця Гуменецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчитель Костюк О.А);

ІІ місце Бойчук Діана, учениця Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.В.);

ІІІ місце Ткачук Діана,учениця Княжпільська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Махніцька С.І.);

ІІІ місце Фроїмчук Вікторія, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Карасюк М.О.).

Технічні види праці:

9 клас

І місце Олійник Віталій, учень Баговицького ліцею(вчитель Олійник Н.В.);

ІІ місце Гебрин Андрій, учень Гуменецького НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (вчитель Костюк О.А);

ІІ місце Черський Дмитро, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка О.С.);

ІІІ місце Микитюк Андрій, учень Слобідсько –Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дюг М.Г.);

ІІІ місце Сікорський Костянтин, учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Нагибась В.В.);

ІІІ місце Мостовий Сергій, учень Грушківського ліцею(вчитель Лоза С.В.);

ІІІ місце Кавуля Ігор, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Червоногродський В.А.).

Обслуговуючі види праці:

11 клас

І місце Мельничин Ольга, учениця Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.А.);

ІІ місце Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник О.О.);

ІІІ місце Грохольська Вікторія, учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.А);

ІІІ місце Колісник Діана, учениця Китайгородського НВК (вчитель Малішевський А.А.).

Технічні види праці:

11 клас

І місце Протасюк Дмитро, учень Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дюг М.Г.);

ІІ місце Цісар Артур, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІ місце Кузьмін Олександр, учень Довжоцького НВК (вчитель Мельник Х.В.);

ІІІ місце Смоляк Роман, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка О.С.);

ІІІ місце Присяжнюк Богдан, учень Гуменецького НВК (вчитель Костюк Н.А.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: