День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

Математика:

11 клас

І місце Ганіна Вероніка Василівна - Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Головата М.М.);

ІІ місце Мартинів Олександр Сергійович – Кадиєвецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Задорожна О.О.);

ІІ місце Терихов Денис Володимирович – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Саргсян Маріне Гомеросівна – Подільський ліцей (вчитель Остапчук В.О.)

ІІІ місце Кулько Катерина Василівна – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

ІІІ місце Боцяновський Олексій Віталійович – Довжоцький НВК (вчитель Куцяк Л.В.)

10 клас

І місце Гаврушко Діана Борисівна – Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Данильчук Н.А.);

ІІ місце Білінська Юлія Олегівна - Чабанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.);

ІІ місце Шевчук Олександр Олександрович - Баговицький ліцей (вчитель Проуенко Н.А.);

ІІІ місце Григоренко Богдан Леонідович – Довжоцький НВК (вчитель Іванюк О.А.)

ІІІ місце Онуфрійчук Діана Сергіївна – Орининська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Гакман Ольга Миколаївна – Грушківський ліцей (вчитель Чорний А.І.)

9 клас

І місце Грабовський Артем Віталійович – Гуменецького НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Муляр Яна Олексіївна - Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В.);

ІІІ місце Мартинова Євгенія Сергіївна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Задорожна О.О.);

ІІІ місце Савчук Надія Миколаївна – Староушицького ліцею (вчитель Ткачук Н.П.)

ІІІ місце Ковальська Анастасія Ігорівна – Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ковальський І.А.)

8 клас

І місце Перетятько Любов Анатоліївна – Залісько - 1 ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Столяр В.М.);

ІІ місце Савчук Ангеліна Сергіївна - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Чабарук С.І.);

ІІ місце Паньків Марія Богданівна - Орининська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна Іванівна – Довжоцького НВК (вчитель Куцяк Л.В.)

ІІІ місце Розум'як Андрій Олегович – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Чесановський Павло Ігорвич – Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мамалига О.С.)

7 клас

І місце Шопен Галина Ігорівна – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Г.А.);

ІІ місце Лоза Олександр Сергійович - Грушківський ліцей (вчитель Пастух К.П.);

ІІ місце Червоноградська Софія Михайлівна – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.)

ІІІ місце Залізняк Вікторія Борисівна – Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Семенюк О.В.)

ІІІ місце Кочергіна Анастасія Іванівна – Гуменецький НВК (вчитель Монько Є.П.)

ІІІ місце Кудринецький Артем Олегович – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

6 клас

І місце Мартиросян Давид Ігорович – Баговицький ліцей (вчитель Проценко Н.А.);

ІІ місце Овчарук Юлія Генадіївна - Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Стрельчук Марина Іванівна - Нагорянський НВК (вчитель Лущик О.В.);

ІІІ місце Штефко Іван Валентинович – Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Глощанюк Л.І.)

ІІІ місце Івасик Дарія Іванівна – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Середа Ілля Петрович – Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Чабарук С.І.)

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: