День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

11 клас

І місце Гуменюк Анна учениця Сатроушицького ліцею (вчитель Партика В.М.);

ІІ місце Боцяновський Олексій учень Довжоцького НВК (вчитель Іванюк О.А.);

ІІ місце Мартинів Олександр учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Приймак В.М.);

ІІІ місце Василинчук Катерина учениця Кульчиївецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Пілець О.М.);

ІІІ місце Палійчук Владислав учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шлапакова І.В.);

ІІІ місце Кукурудзяк Яна учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бурченя І.М.).

10 клас

І місце Струсевич Валерія учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.М.);

ІІ місце Слободян Анастасія учениця Жванецького ліцею (вчитель Балаць В.М.);

ІІ місце Ткачук Руслан учень Подільського ліцею (вчитель Дудар І.М.);

ІІІ місце Онуфрійчук Діана учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довгий І.І.);

ІІІ місце Заліщук Ярослав учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шлапакова І.В.);

ІІІ місце Григоренко Богдан учень Довжоцького НВК (вчитель Іванюк О.А.).

9 клас

І місце Дзьордзій Владислав учень Кульчиївецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Пілець О.М.);

ІІ місце Ковальська Анастасія учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ковальський І.А.);

ІІІ місце Гудзяк Володимир учень Врублівецька гімназія (вчитель Керничний О.П.);

ІІІ місце Мосендз Максим учень Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шинкаренко В.В.);

ІІІ місце Маковецька Катерина учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.А.).

8 клас

І місце Литвинюк Дарія учениця Староушицького ліцею (вчитель Партика В.А.);

ІІ місце Слюсаренко Влад учень Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Сухарська І.Б.);

ІІІ місце Григораш Яна учениця Залісько - 1 ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Левицький О.А.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можна завантажити тут:

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: