День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ.

Німецька мова:

8 клас

І місце Адамчук Анастасія, учениця Великослобідської гімназії (вч. Ільницька В.Л.);

ІІ місце Боднар Софія, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Катериніна А.І.);

ІІІ місце Лалак Артем, учень Сокільського ліцею (вч. Юрчик Д.М.);

ІІІ місце Гелетюк Олександра, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Шумляковська М.В.).

9 клас

І місце Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч.Гоїк Г.С.);

ІІ місце Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії (вч. Ільницька В.Л.);

ІІІ місце Морохович Марина, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Катериніна А.І.);

ІІІ місце Ясинецька Олександра, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.. (вч. Фрасинюк С.Д.).

10 клас

І місце Осика Вадим, учень Чорнокозинецького НВК (вч.Гоїк Г.С.);

ІІ місце Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вч. Ященко В.В.);

ІІІ місце Павленко Богдана, учениця Рогіізнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Сарсалюк Н.В.);

ІІІ місце Гаврушко Діана, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст.. (Гоголь Є.Д.).

11 клас

І місце Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК (вч.Гоїк Г.С.);

ІІ місце Сафронюк Максим, учень Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Марчук Е.Р.);

ІІІ місце Палійчук Владислав, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Катериніна А.І.);

ІІІ місце Гудайтес Богдана, учениця Рогіізнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Сарсалюк Н.В.);

Англійська мова:

8 клас

І місце Литвинюк Дарія, учениця Староушицького ліцею (вч. Пастух О.М.);

ІІ місце Карвасарська Марія, учениця Врублівецької гімназії ( вч. Томашевська С.В.);

ІІІ місце Пасічник Ілля, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.. (вч.Сікора О.В.);

ІІІ місце Розум’як Андрій, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.. (вч. Гай Я.В.);

9 клас

І місце Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Бурлак Т.Г.);

ІІ місце Гебрин Андрій, учень Гуменецького НВК ( вч. Кузьміна Л.А.);

ІІІ місце Побережний Вадим, учень Великослобідської гімназії (вч. Шпарка О.П.);

10 клас

І місце Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч. Сазанська А.М.);

ІІ місце Богачик Тетяна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Громик Л.П.);

ІІІ місце Слободян Юрій, учень Сокільського ліцею (вч. Жигурт М.В.);

ІІІ місце Пясецька Марія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.. ( вч. Нікольчук Л.І.);

11 клас

І місце Кундиловська Майя, учень Довжоцького НВК (вч. Боцяновська М.О.);

ІІ місце Мартинів Олександр, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (вч. Громик Л.П.);

ІІІ місце Василинчук Катерина, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Яворська М.В.);

ІІІ місце Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК ( вч. Кузьміна Л.А.);

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: