День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ.

7 клас

І місце Богданов Ростислав, учень Чабанівського НВК (вч.Данілова Н.В.);

ІІ місце Мандибура Єлизавета, учениця Гуменецького НВК (вч.Пазюк Л.О.);

ІІ місце Тимчук Катерина, учениця Грушківського ліцею (вч. Галампета В.А.);

ІІІ місце Пундик Ольга, учениця Староушицького ліцею (вч.Кувіла С.В.).

8 клас

І місце Литвинюк Дарія, учениця Староушицького ліцею (вч.Кувіла С.В.);

ІІ місце Панус Анастасія, учениця Гуменецького НВК (вч.Сторожук С.В.);

ІІ місце Панус Карвасарська Марія, учениця Врублівецької гімназії (вч.Клочковська А.Д.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна, учениця Довжоцького НВК (вч.Юрчак А.В.);

ІІІ місце Карвасарська Марія, учениця Врублівецької гімназії (вч.Клочковська А.Д.);

ІІІ місце Орянський Роман, учень Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Сторожук С.В.);

ІІІ місце Гриб Вікторія, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Базь І.Ю.);

ІІІ місце Носковський Станіслав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (Юрчак А.В.);

ІІІ місце Гончарук Катерина, учениця Колубаївського НВК (Колісник В.В.);

ІІІ місце Домбровська Руслана, учениця Думанівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч.Сорока О.Н.);

9 клас

І місце Тимчук Сергій, учень Грушківського ліцею (вч. Галампета В.А.).;

ІІ місце Соколович Анастасія, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Гончарик Л.В.);

ІІІ місце Білоус Максим, учень Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Павлюк Л.В.);

ІІІ місце Савчук Надія, учениця Староушицького ліцею (вч.Кувіла С.В.);

ІІІ місце Муляр Яна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Човганська І.М.);

ІІІ місце Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідо-Рихтецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Зінчук Г.М.).

10 клас

І місце Струсевич Валерія, учениця Староушицького ліцею (вч.Кувіла С.В.);

ІІ місце Белінська Юлія, учениця Чабанівського НВК (вч.Данілова Н.В.);

ІІ місце Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК (вч.Юрчак А.В.);

ІІІ місце Ткачук Ірина, учениця Подільського ліцею (вч.Огородник А.І.).

11 клас

І місце Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вч.Кувіла С.В.);

ІІ місце Боцяновський Олексій, учень Довжоцького НВК (вч.Юрчак А.В.);

ІІ місце Василинчук Катерина, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Гончарик Л.В.);

ІІІ місце Журавська Діана, учениця Чабанівського НВК (вч.Данілова Н.В.);

ІІІ місце Ганіна Вероніка, учениця Слобідо-Рихтецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Зінчук Г.М.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: