День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

8 клас

І місце Гаджула Едуард, учень Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.);

ІІ місце Пентюк Сергій, учень Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Горич Д.В.);

ІІ місце Рудковська Марина, учениця Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Руда О.С.);

ІІІ місце Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Підгірний В.М.).

9 клас

І місце Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.);

ІІ місце Кавуля Ігор, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Рачинська Л.В.);

ІІІ місце Муляр Яна, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів громади(вчитель Хаврун І.С.).

ІІІ місце Крушельницька Андріана, учениця Ориининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Підгірний В.М.).

10 клас

І місце Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК (вчитель Білінська С.М.);

ІІ місце Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вчитель Грохольська Т.В.);

ІІ місце Язвінська Олександра, учениця Нігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Осика Вадим, учень Чорнокозинецького НВК (вчитель Шкреба І.П.);

ІІІ місце Гакман Ольга, учениця Грушківського ліцею (вчитель Гакман М.В.).

ІІІ місце Шевчук Олександр, учень Баговицького ліцею (вчитель Арсенюк М.М.).

11 клас

І місце Боцяновський Олексій, учень Довжоцького НВК (вчитель Худняк І.Д.);

ІІ місце Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК (вчитель Расевич С.М.);

ІІІ місце Кормильський Григорій, учень Жванецького ліцею (вчитель Заяць Л.І.);

ІІІ місце Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бабич К.М.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: