День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

8 клас

І місце Романюк Анатолій учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Червоногродський В.А.);

ІІ місце Пентюк Сергій учень Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів(вчитель Ряба С.М.);

ІІІ місце Рокіцька Аліна учениця Довжоцького НВК (вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Косовецька Анастасія Подільський ліцей(вчитель Огородник А.І.).

9 клас

І місце Попик Олександра учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Яцишина О.Б.);

ІІ місце Мендограло Ангеліна учениця Грушківського ліцею(вчитель Галампета В.А.);

ІІІ місце Белих Єлизавета учениця Гумецького НВК(вчитель Пазюк Л.О.);

ІІІ місце Білоус Максим учень Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Павлюк Л.В.);

ІІІ місце Савчук Надія учениця Староушицького ліцей(вчитель Юрченко М.В.);

ІІІ місце Морохович Марина учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Остафійчук Л.С.).

10 клас

І місце Білінська Юлія учениця Чабанівського НВК (вчитель Білінська С.М.);

ІІ місце Шевчук Олександр учень Баговицького ліцею (вчитель Худняк Л.І.);

ІІ місце Струсевич Валерія учениця Староушицького ліцею (вчитель Юрченко М.В.);

ІІ місце Мороз Костянтин учень Мукшо-Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Судук О.А.);

ІІІ місце Григоренко Богдан учень Довжоцького НВК(вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Нагибась Олександр учень Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце Ткачук Ірина учениця Подільського ліцею( вчитель Огороднік А.І.).

11 клас

І місце Ісмаілова Анастасія учениця Слобідо –Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Зінчук Г.М.).

ІІ місце Орчаківська Анастасія учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Яцишена О.Б.);

ІІ місце Чорненька Нона учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Човганська І.М);

ІІІ місце Ушпалевич Марта учениця Гуменецького НВК(вчитель Пазюк Л.О.);

ІІІ місце Григорчук Антон учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступені( вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Саргсян Маріне учениця Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Огородник А.І.);

ІІІ місце Вербовий Андрій учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вчитель Вербова Н.В.).

Відомість про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: