День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ.

Обслуговуючі види праці:

9 клас

І місце Матраєва Ельвіра учениця 9 класу Гуменецького НВК Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (вчитель Костюк О.А.);

ІІ місце Росновська Оксана учениця 9 класу Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади ( вчитель Червоногродський В.А.);

ІІІ місце Гуменюк Каріна учениця 9 класу Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Олійник Н.В.);

ІІІ місце Любінська Яна учениця 9 класу Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець –Подільської районної ради ( вчитель Дюг М.Г.);

ІІІ місце Струсевич Валерія учениця 9 класу Староушицької СЗОШ І-ІІІ ступенів екологічного напрямку ( вчитель Заболотна Ю.А.).

Технічні види праці:

9 клас

І місце Якубчик Віталій учень 9 класу Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади ( вчитель Червоногродський В.А.);

ІІ місце Ткач Михайло учень 9 класу Староушицької СЗОШ І-ІІІ ступенів екологічного напрямку ( вчитель Заболотна Ю.А.);

ІІІ місце Гончарук Максим учень 9 класу Гуменецького НВК Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (вчитель Костюк О.А.);

Обслуговуючі види праці:

11 клас

І місце Мельничин Ольга учениця 10 класу Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Олійник Н.В.);

ІІ місце Ушпилевич Марта учениця 10 класу Гуменецького НВК Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (вчитель Костюк О.А.);

ІІІ місце Матвєєва Ірина учениця 11 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради ( вчитель Шуліка О.С.);

ІІІ місце Горіховська Аліна учениця 11 класу Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець- Подільської районної ради ( вчитель Заболотна Ю.А.).

Технічні види праці:

11 клас

І місце Павлюк Владислав учень 11 класу Грушківського НВК Кам’янець- Подільської районної ради ( вчитель Лоза С.В.);

ІІ місце Литвинюк Ярослав учень 11 класу Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець –Подільської районної ради ( вчитель Дюг М.Г.);

ІІ місце Луцик Олександр учень 11 класу Гуменецького НВК Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (вчитель Костюк О.А.);

ІІІ місце Побережнюк Юрій учень 11 класу Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Олійник Н.В.).

ІІІ місце Барабанов Андрій учень 11 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Шуліка О.С.).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: