День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ.

11 клас

І місце Коваль Уляна Врублівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Керничний О.П.);

ІІ місце Луцик Олександр Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Щегельська Н.М.);

ІІ місце Литвинюк Ярослав Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Микитюк С.М.);

ІІІ місце Смульський Вадим Довжоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», колегіум (вчитель Кундиловська Л.В.);

ІІІ місце Пастух Дмитро Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Юрченко С.В.).

10 клас

І місце Кулько Катерина Грушківський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей (вчитель Волощинський В.А.);

ІІ місце Чорненька Нона Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Костенко В.П.);

ІІ місце Сафронюк Максим Завалецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Рибак О.М.);

ІІІ місце Дубина Олена Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довгий І.І.);

ІІІ місце Мартинів Олександр Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мартинюк В.Д.);

ІІІ місце Василинчук Катерина Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Павловська А.М.);ІІІ місце Поплафінська Анастасія Мукшо-Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Бабак І.І.).

9 клас

І місце Богачик Тетяна Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мартинюк В.Д.);

ІІ місце Матраєва Ельвіра Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Щегельська Н.М.);

ІІ місце Білінська Юлія Чабанівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.);

ІІ місце Онищук Іван Завалецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Рибак О.М.);

ІІІ місце Роговська Каріна Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Сухарська І.Б.);

ІІІ місце Онуфрійчук Діана Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довгий І.І.);

8 клас

І місце Кавуля Ігор Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мазурчак І.М.);

ІІ місце Грабовський Артем Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Щегельська Н.М.);

ІІ місце Мартинів Євгенія Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мартинюк В.Д.);

ІІІ місце Захаренко Аліна Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Купчанко С.Б.);

ІІІ місце Тимчук Сергій Грушківський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей (вчитель Волощинський В.А.);

ІІІ місце Мартинюк Наталія Чорнокозинецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мартинбк Н.Ф.);

ІІІ місце Ковальська Анастасія Рихтівська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Микитюк С.М.).

7 клас

І місце Богонос Богдан Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Микитюк С.М.);

ІІ місце Рокицька Аліна Довжоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів», колегіум (вчитель Кундиловська Л.В.);

ІІ місце Добровольський Андрій Нефедівська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Партика В.А.);

ІІІ місце Пентюк Сергій Рихтівська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Микитюк С.М.).

ІІІ місце Горячов В’ячеслав Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Щегельська Н.М.);

ІІІ місце Литвинюк Дарія Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Юрченко С.В.).

Завдання олімпіади можна завантажити за посиланням нижче.

Завантажити версію для друку.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: