День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

11 клас

І місце Григорак Ілля Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.);

ІІ місце Луцик Олександр Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Слободян Владислав Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Коваль Уляна Врубловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Лагановська С.А.);

ІІІ місце Ковальчук Галина Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Говорушко О.В.);

ІІІ місце Вербівський Ярослав Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Слободян В.В.).

10 клас

І місце Мартинов Олександр Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Задорожна О.О.);

ІІ місце Боцяновський Олексій Довжоцький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум (вчитель Куцяк Л.В.);

ІІ місце Василинчук Катерина Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник Т.В.);

ІІІ місце Терехов Денис Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Кулько Катерина Грушківський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей (вчитель Чорний А.І.);

ІІІ місце Чорненька Іванна Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В);ІІІ місце Журавська Діана Чабанівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.).

9 клас

І місце Іскрук Софія Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Білінська Юлія Чабанівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.);

ІІІ місце Матраєва Ельвіра Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Щегельська Н.М.);

ІІІ місце Нагибась Олександр Дерев’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Ткачук І.В.);

8 клас

І місце Савчук Надія Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку (вчитель Вишемірська В.Л.);

ІІ місце Грабовський Артем Гуменецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Мартинів Євгенія Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Задорожна О.О.);

ІІІ місце Захаренко Аліна Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Купчанко С.Б.);

ІІІ місце Ліщук Дмитро Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Шевчук Юлія Китайгородський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Ремішевська Г.В.);

ІІІ місце Стефанюк Кстянстин Боришковецька ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Сидорук В.П.).

7 клас

І місце Орянський Роман Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Касіянчук Л.А.);

ІІ місце Старенький Богдан Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Богонос Богдан Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Головата М.М.);

ІІІ місце Мазур Юрій Кам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Талалай А.М.).

ІІІ місце Розум’як Андрій Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

6 клас

І місце Роговська Ніка Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Касіянчук Л.А.);

ІІ місце Старенький Юрій Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Дідик Єлизавета Жванецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Швець І.М.).

Завдання олімпіади можна завантажити за посиланням нижче.

Завантажити версію для друку.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: