День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ.

7 клас

І місце Пілець Юрій учень Староушицької СЗОШ екологічного напрямку Кам’янець- Подільської районної ради (вчитель Кувіла С.В.);

ІІ місце Перетятько Любов учениця Залісько 1 ЗОШ І-ІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Чудла Н.С.);

ІІІ місце Ганусь Анастасія учениця Гуменецького НВК Гуменцької сільської ради (вчитель Пазюк Л.О.).

8 клас

І місце Морохович Маріна учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради (вчитель Базь І.Ю.);

ІІ місце Тимчук Сергій учень Грушківського НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Галампета В.А.);

ІІІ місце Муляр Яна учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Колибаївської сільської ради(вчитель Човганська І.М.);

9 клас

І місце Григоренко Богдан учень Довжоцького НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Юрчак А.В.);

ІІ місце Білінська Юлія Чабанівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Смолінська Г.М.);

ІІІ місце Ткачук Анастасія учениця Острівчанської ЗОШ І-ІІ ступенів Колибаївської сільської ради (вчитель Човганська І.М.).

10 клас

І місце Орчаківська Анастасія учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради(вчитель Яцишина О.Б.);

ІІ місце Боцяновський Олексій учень Довжоцького НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Вербовий Андрій учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець- Подільської районної ради(вчитель Вербова Н.В.).

11 клас

І місце Лісецький Денис учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради (вчитель Базь І.Ю.);

ІІ місце Полянська Ірина учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради(вчитель Яцишина О.Б.);

ІІІ місце Мелимука Вероніка учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець- Подільської районної ради (вчитель Гончарик Л.В.);

ІІІ місце Ничвидюк Олександра учениця Слобідсько- Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради(вчитель Зінчук Г.М.).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: