День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ.

8 клас

І місце Луценко Оксана, учениця Чорнокозинецького НВК Кам’янець- Подільської районної ради ( вчитель Шкреба І.П.);

ІІ місце Заярнюк Дмитро, учень Крушанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради ( вчитель Данильчук Х.А.);

ІІІ місце Давидова Наталя, учениця Вербецької ЗОШ І-ІІ ступенів Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади( вчитель Філякіна Н.В.).

9 клас

І місце Шевцова Юлія, учениця Мукшо – Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець- Подільської районної ради ( вчитель Іванець А.В.);

ІІ місце Григоренко Богдан, учень Довжоцького НВК Кам’янець – Подільської районної ради ( вчитель Худняк І.Д.);

ІІІ місце Іскрук Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади( вчитель Рачинська Л.В.).

10 клас

І місце Боцяновський Олексій, учень Довжоцького НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Худняк І.Д.);

ІІ місце Команець Вікторія, учениця Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Китайгородської сільської ради об’єднаної територіальної громади (вчитель Руда О.Є.);

ІІІ місце Григорчук Антон, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Ганіна Вероніка, учениця Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Бабич К.М.);

ІІІ місце Тимчук Сніжана, учениця Чорнокозинецького НВК Кам’янець – Подільської районної ради(вчитель Шкреба І.П.).

11 клас

І місце Пастух Дмитро, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Грохольська Т.В.);

ІІ місце Предикевич Вікторія, учениця Мукшо – Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Кам’янець - Подільської районної ради (вчитель Іванець А.В.);

ІІІ місце Бучковська Катерина, учениця Грушківського НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Гакман М.В.).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: