День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ.

8 клас

І місце Муляр Яна учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Колибаївської сільської ради (вчитель Гула З.О.);

ІІ місце Андрійчук Валерія учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради(вчитель Нараєвська І.В.);

ІІІ місце Морохович Маріна учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади(вчитель Остафійчук Л.С.);

ІІІ місце Чорна Ангеліна учениця Чабанівського НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Данілова Н.В.).

9 клас

І місце Белінська Юля учениця Чабанівського НВК Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Данілова Н.В.);

ІІ місце Кукурудзяк Поліна учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Колибаївської сільської ради (вчитель Стасюк Ю.М.);

ІIІ місце Костур Леонід учень Підпилип’янської ЗОШ І-ІІ ступенів Кам’янець – Подільської районної ради (вчитель Юзвак О.В.);

ІІІ місце Рутковська Вероніка учениця Рогізнянської ЗОШ І- ІІІ ступенів Китайгородської сільської ради (вчитель Павлюк Л.В.);

ІІІ місце Слободян Анастасія учениця Жванецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець – Подільської ради (вчитель Нараєвська І.В.);

ІІІ місце Нагибась Олександр учеь Дерев’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Китайгородської сільської ради.

10 клас

І місце Журавська Діана учениця Чабанівського НВК Кам’янець- Подільської районної ради (вчитель Білінська С.М.);

ІІ місце Ісмаілова Анастасія учениця Слобідсько- Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець- Подільської районної ради (вчитель Зінчук Г.М.);

ІІІ місце Розумовська Анна учениця Гуменецького НВК Гуменецької сільської ради (вчитель Пазюк Л.О.).

11 клас

І місце Юрченко А.В. учень Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів екологічного напрямку Кам’янець –Подільської районної ради (вчитель Юрченко М.В.);

ІІ місце Гутник Катерина учениця 11 класу Довжоцького НВК Кам’янець- Подільської районної ради (вчитель Юрчак А.В.);

ІІІ місце Пукас Тетяна учениця Гуменецького НВК Гуменецької сільської ради (вчитель Пазюк Л.О.)

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: