День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.

Українська мова та література:

7 клас

І місце – Махніцька Дар’я - Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кляпетура Н.В.);

ІІ місце – Савчук Надія - Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку (вч. Козачок Ю.Л.);

ІІ місце - Ковальська Анастасія - Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.);

ІІІ місце - Заходим Олександра - Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Кушнір Г.І.);

ІІІ місце – Мартинюк Наталія - Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.);

ІІІ місце – Крупельницька Андріана - Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рубановська В.М.);

8 клас

І місце – Маляр Олена - Гавриловецького НВК ім. Васільцова В.В.- Героя «Небесної сотні» «ЗОШ І-ІІ ст. ім. Васільцова В.В.- Героя «Небесної сотні»-ДНЗ» (вч. Кащук Н.М.);

ІІ місце – Гуменюк Анна - Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку (вч. Козачок Ю.Л.);

ІІ місце – Побережний Віталій - Пановецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Пиячко С.Л.);

ІІІ місце - Іскрук Софія - Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (Вапнічна Л.О.);

ІІІ місце - Матраєва Ельвіра - Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

ІІІ місце - Шевчук Олександр - Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Лабунська Л.С.);

ІІІ місце - Балагурова Мар’яна - Грушківського НВК (вч. Тимчук О. М.);

9 клас

І місце – Мигас Катерина - Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку (вч. Голюк Г.П.);

ІІ місце – Ганіна Вероніка - Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Кара Л.В.);

ІІ місце – Ушпалевич Марта - Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

ІІІ місце - Орчаківська Анастасія - Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Габрик Ю.В.);

10 клас

І місце - Гутник Катерина - Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» (вч. Солоненко В.М.);

ІІ місце - Храбуст Назарій - Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Помазан Г.Є);

ІІІ місце - Коцуняк Маріанна - Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

11 клас

І місце - Яковенко Олександра - Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Маковська Л.П.);

ІІ місце - Норкіна Анастасія - Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІ місце – Борейко Юлія - Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч.Чорна О.С.);

ІІІ місце – Яцишина Марія - Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.);

ІІІ місце - Шлапак Дар’я - Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.);

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: