День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

Географія:

8 клас

І місце Перевознюк Ростислав, учень 8 класу, Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Китайгородського ОТГ. Вчитель Руда Оксана Євгенівна;

ІІ місце Шевчук Олександр, учениця 8 класу, Велислобідської ЗОШ І-ІІ ст. Вчитель Ільницький Ігор Миколайович;

ІІІ місце Іскрук Софія, учениця 8 класу, Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст., Колибавського ОТГ. Вчитель Рачинська Лілія Володимирівна;

9 клас

І місце Королюк Ярослав, учень 9 класу, Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст., Колибавського ОТГ. Вчитель Рачинська Лілія Володимирівна;

ІІ місце Боцяновський Олексій, учень 9 класу, Довжоцького НВК. Вчитель Худняк Іраїда Данилівна;

ІІІ місце Команецька Вікторія, учениця 9 класу, Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст, Китайгородського ОТГ. Вчитель Руда Оксана Євгенівна;

ІІІ місце Сосула Ілля, учень 9к ласу, Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст., Гуменецького ОТГ. Вчитель Муржак Ольга Вікторівна;

10 клас

І місце Юрченко Андрій, учень 10 класу, Староушицької ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Грохольська Тамара Василівна;

ІІ місце Нечвидюк Олександра, учениця 10 класу, Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Бабич Катерина Михайлівна;

ІІІ місце Хоптинська Єлізавета, учениця 10 класу, Деревянської ЗОШ І-ІІІ ст., Китайгородського ОТГ. Вчитель Чорна Таїса Володимирівна;

ІІІ місце Рибак Оксана, учениця 10 класу, Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Тостановський Юрій Петрович;

11 клас

І місце Норкіна Анастасія, учениця 11 класу, Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст., Колибаївського ОТГ. Вчитель Хаврун Ірина Станіславівна;

ІІ місце Філімончук Олександр, учениця 11 класу, Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Китайгородського ОТГ. Вчитель Руда Оксана Євгенівна;

ІIІ місце Балаць Андрій, учень 11 класу Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Заяць Лілія Іванівна;

ІІІ місце Овчарук Олександра, учениця 11 класу, Китайгородського НВК, Китайгородського ОТГ. Вчитель Волоховська Любов Петрівна;

ІІІ місце Катрущенко Володимир, учень 11 класу, Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Катілова Тетяна Іванівна;

Трудове навчання (дівчатка):

9 клас

І місце Вознюк Олександра, учениця 9 класу, Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст., Гуменецького ОТГ. Вчитель Гніздовська Олена Василівна;

ІІ місце Мазур Алла, учениця 9 класу, Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Дюх Микола Григорович;

ІІІ місце Ушпалевич Марта, учениця 9 класу, Гуменецького НВК, Гуменецького ОТГ. Вчитель Костюк Олена Анатоліївна;

11 клас

І місце Дубіна Марта, учениця 11 класу, , Гуменецького НВК, Гуменецького ОТГ. Вчитель Костюк Олена Анатоліївна;

ІІ місце Чайковська Уляна, учениця 11 класу, Староушицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Заболотна Юлія Анатоліївна;

ІІІ місце Крива Наталія, учениця 11 класу, Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Олійник Наталія Володимирівна;

Трудове навчання (хлопчики):

9 клас

І місце Катрук Олег, учень 9 класу, Грушківського НВК. Вчитель Лоза Сергій Васильович;

ІІ місце Якимчук Максим, учень 9 класу, Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Щербань Петро Опанасович;

ІІІ місце Палійчук Владислав, учень 9 класу, Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст., Гуменецького ОТГ. Вчитель Пронозюк Ігор Ростиславович;

ІІІ місце Боднарчук Валентин, учень 9 класу, Деревянської ЗОШ І-ІІІ ст., Китайгородського ОТГ. Вчитель Нагибась Володимир Вікентійович;

11 клас

І місце Ліщук Микола, учень 11 класу, Боговицької ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Олійник Наталія Володимирівна;

ІІ місце Малина Костянтин, учень 11 класу, Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст., Гуменецького ОТГ. Вчитель Пронозюк Ігор Ростиславович;

ІІ місце Луцик Олександр, учень 11 класу, Гуменецького НВК, Гуменецького ОТГ. Вчитель Костюк Олена Анатоліївна;

ІІІ місце Барабанов Андрій, учень 10 класу, Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. Вчитель Щербань Петро Опанасович;

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: