День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ.

Математика:

11 клас

І місце Кравець Богдан - Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів екологічного напрямку (вчитель Бичок Н.І.);

ІІ місце Ліщук Микола – Баговицька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Проценко Н.А.);

ІІІ місце Норкін Констянтин – Ходоровецька ЗОШ І –ІІІ ступенів(вчитель Тишинська І.В.)

ІІІ місце Овчарук Олександр – Китайгородський НВК (вчитель Ремішевська Г.В.)

10 клас

І місце Луцик Олександр – Гуменецький НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Кушнір Олександра - Жванецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Новіцька Д.В.);

ІІІ місце Григорак Ілля – Орининська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.)

ІІІ місце Слободян Владислав – Баговицька ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Проценко Н.А.)

9 клас

І місце Королюк Ярослав – Колибаївська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Кармалюк Н.О.);

ІІ місце Мартинов Олександр - Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Задорожна О.О.);

ІІІ місце Дубина Олена – Орининська ЗОШ І –ІІІ ступенів (вчитель Ковальчук А.П.)

8 клас

І місце Онуфрійчук Діана – Орининська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Шуліка Л.С.);

ІІ місце Гаврушко Діана - Колодіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Данильчук Н.А.);

ІІ місце Осика Вадим – Чорнокозинецький НВК (вчитель Осика Б.П.)

ІІІ місце Балагурова Мар'яна – Грушківський НВК (вчитель Чорний А.І.)

ІІІ місце Машраєва Еліза – Гуменецький НВК (вчитель Слободян Т.М.)

7 клас

І місце Грабовський Артем – Гуменецький НВК (вчитель Луцик Р.В.);

ІІ місце Ковальська Анастасія - Рихтівська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Ковальський І.А.);

ІІІ місце Вишневська Ірина – Залісько - 1 ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Шупарська І.М.)

6 клас

І місце Кучерик Денис – Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тишинська І.В.);

ІІ місце Пілець Юрій - Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів екологічного напрямку (вчитель Бичок Н.І.);

ІІ місце Стрільчук Ольга - Нагорянський НВК (вчитель Грицик О.М.);

ІІІ місце Старенький Богдан – Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Тарасова О.В.)

ІІІ місце Чернюк Ангеліна – Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Добросельська І.К.)

ІІІ місце Чесановський Павло – Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Динич О.Ю.)

ІІІ місце Бойчук Марія – Острівчанська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Каленчук О.П.)

ІІІ місце Нігерчук Анастасія – Підпилип'янська ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Бугерчуук М.М.)

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: