День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

Фізика:

11 клас

  • І місце – Катрущенко Володимир, учень Кульчиєвецької ЗОШ І- ІІІ ст.. (Вчитель: Павловська А.М.)
  • ІІ місце – Беспала Олена, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І- ІІІст. (Вчитель: Микитюк С.М.)
  • ІІ місце – Норкін Костянтин, учень Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Вчитель: Човганська І.М.)
  • ІІІ місце – Тимчук Дмитро, учень Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.., ДНЗ» (Вчитель: Мартинюк Н.Ф.)
  • ІІІ місце – Кравець Богдан, учень Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст.., екологічного напрямку ( Вчитель: Юрченко С.В.)
  • ІІІ місце - Горюшко Віталій, учень Грушківського НВК «ЗОШ І- ІІІ ст., агротехнічний ліцей» (Вчитель: Волощинський В.А.)

10 клас

  • І місце – Храбуст Назарій, учень Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст.. (Вчитель: Кондоловська М.І.)
  • ІІ місце – Павлюк Владислав, учень Грушківського НВК «ЗОШ І- ІІІ ст., агротехнічний ліцей» (Вчитель: Волощинський В.А.)
  • ІІ місце – Колосова Єлизавета, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Вчитель: Човганська І.М.)
  • ІІІ місце – Ковальчук Галина, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І- ІІІ ст.. (Вчитель: Павловська А.М.)
  • ІІІ місце – Слободян Владислав, учень Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст. (Вчитель: Тарасова О.В.)

9 клас

  • І місце – Королюк Ярослав, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.. (Вчитель: Мазурчак І.М.)
  • ІІ місце – Кулько Катерина, учениця Грушківського НВК «ЗОШ І- ІІІст., агротехнічний ліцей» (Вчитель: Волощинський В.А.)
  • ІІ місце – Василинчук Катерина, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І- ІІІ ст.. (Вчитель: Павловська А.М.)
  • ІІІ місце – Парняк Роман, учень Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.., ДНЗ» (Вчитель: Мартинюк Н.Ф.)
  • ІІІ місце – Гуцол Юлія, учениця Шустовецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.., ДНЗ» (Вчитель: Юрчук В.М.)
  • ІІІ місце – Ушпалевич Марта, учениця Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., гімназія» (Вчитель: Щегельська Н.М.)

8 клас

  • І місце – Побережний Віталій, учень Пановецької ЗОШ І-ІІ ст.. (Вчитель: Полінський В.А)
  • ІІ місце – Костур Леонід, учень Підпилип’янської ЗОШ І-ІІ ст.. (Вчитель: П’ятничук О.М.)
  • ІІ місце – Іскрук Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.. (Вчитель: Мазурчак І.М.)
  • ІІІ місце – Шевчук Олександр, учень Великослобідської ЗОШ І-ІІ ст.. (Вчитель: Боднар І.М)
  • ІІІ місце – Зелінська Богдана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (Вчитель: Мартинюк В.Д.)

7 клас

  • І місце – Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., ДНЗ» (Вчитель: Мартинюк Н.Ф.)
  • ІІ місце – Грабовський Артем, учень Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., гімназія» (Вчитель: Щегельська Н.М.)
  • ІІІ місце – Тимчук Сергій, учень Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., агротехнічний ліцей» (Вчитель: Волощинський В.А.)

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: