День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

09 січня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбулося вручення посвідчень про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Нова українська школа.

09 січня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбулося вручення посвідчень про підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів відповідно до Концепції «Нова українська школа» у 2019-2020 році.

Заняття проводили сертифіковані тренери НУШ Оксана Романова та Людмила Столярчук.

Учасники тренінгу опрацювали питання навчальних модулів: Концепція Нової української школи, Державний стандарт початкової освіти, нові ролі й завдання вчителя в контексті сучасних змін, основні підходи в освітньому процесі (компетентнісний, особистісно орієнтований, інтегрований, діяльнісний), практика ранкових зустрічей, організація ефективного й безпечного освітнього середовища, освітні осередки, навчальні матеріали та їх використання, особливості викладання навчальних предметів, критичне мислення, робота з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах закладу загальної середньої освіти, партнерство з батьками.

У невимушеній атмосфері педагоги проявляли не лише свою творчість, креативність, комунікабельність, уміння працювати в команді, а й поділилися думками щодо готовності впроваджувати ідеї Нової української школи в практику.

За результатами навчання педагоги отримали не тільки сертифікати, що підтверджують проходження очної сесії, а й найпотужнішу енергію та бажання для роботи в Новій українській школі.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: