День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 26 лютого 2020 року на базі Довжоцького НВК відбулося розширене засідання науково-методичної ради за участю заступників з НВР, керівників районних методичних об’єднань.

«Розширене засідання науково-методичної ради»

Ефективний науково-методичний супровід процесу формування нового типу вчителя-професіонала з сучасним педагогічним мисленням і високою професійною культурою можливий лише за умови культивування мультиперспективності, здатності бачити та розуміти різні точки зору, появи культури сумніву, відкритості до різних поглядів.

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 26 лютого 2020 року на базі Довжоцького НВК відбулося розширене засідання науково-методичної ради за участю заступників з НВР, керівників районних методичних об’єднань.

Порядок денний:

 1. Аналіз науково-методичного забезпечення системи освіти у 2019 році.
 2. Затвердження плану роботи РМК на 2020 рік.
 3. Розгляд рецензій і затвердження протоколом методичної ради дидактичних посібників, методичних матеріалів із досвіду роботи вчителів.

Також у рамках чергового засідання НМР було проведено презентацію кращого досвіду вчителів району у форматі педагогічного рингу «Калейдоскоп інновацій»:

  «Використання кейс-технологій в освітньому процесі» (Шинкаренко Л.М., вчитель української мови та літератури Кам’янської ЗОШ І-ІІ ступенів, заступник директора з НВР, керівник МО).
 • «Доповнена реальність в освітньому процесі» (Громович Т.В., вчитель початкових класів Кам’янської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник МО).
 • «Нестандарті форми проведення підсумкових уроків» (Бугерчук Н.В., вчитель історії Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник МО).
 • «Ділова гра на уроках біології» (Данілова Н.В., вчитель біології Чабанівського НВК, керівник МО).
 • «Ділова гра на уроках географії» (Білінська С.М., вчитель географії Чабанівського НВК, керівник МО).
 • «Ділова гра на уроках фізичної культури» (Сабадаш Д.М., вчитель фізичної культури Довжоцького НВК, керівник МО).
 • Фрагмент тренінгу «Формуємо позитивний характер» (Шидловська Т.І., вчитель зарубіжної літератури Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник МО).
 • Фрагмент тренінгу «Моделі поведінки у конфлікті або як поводити себе у конфлікті з різними типами людей» (Боднарчук Г.І., вчитель української мови та літератури Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник МО).

Дякуємо педагогам за спілкування, активність, креативні ідеї!

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
 • (03849) 95335
 • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: