День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

27 листопада 2019 року доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Кам`янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Попович Анжеліка Станіславівна провела практикум для вчителів української мови та літератури.

Впровадження нової редакції українського правопису в систему шкільної освіти.

Сучасна українська мова – відкрита й динамічна. Змінюється словник, з’являються нові терміни в різних сферах суспільної комунікації, виникає потреба адаптації загальних і власних назв до раніше сформульованих орфографічних правил. Для чого переглядати ці правила? Для того, щоб відреагувати на зміни в сучасній мовно-писемній практиці, визначити правила написання нових запозичених слів, нових власних назв.

Протягом 2015 – 2018рр. Українська національна комісія з питань правопису працювала над проектом нової редакції Українського правопису і після громадського обговорення його було схвалено 24.10.2018 року на спільному засіданні Президії Національної академії наук України та Колегії Міністерства освіти і науки України (поновлено деякі особливості правопису 1928р.).

Кабінет міністрів 22 травня 2019 року схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року. 3 червня ці правила почали діяти. Як зазначили у Кабміні, рішення про оновлення редакції правопису ухвалили "з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм".

27 листопада 2019 року доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Попович Анжеліка Станіславівна провела практикум для вчителів української мови та літератури «Впровадження нової редакції українського правопису в систему шкільної освіти», розповіла про історію розвитку українського правопису, зробила стислий огляд основних змін у новій редакції «Українського правопису».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: