День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

13 листопада 2018 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів.

«Громадянська освіта».

13 листопада 2018 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів, які викладають курс «Громадянська освіта».

У ході засідання педагоги обговорювали концепцію розвитку громадянської освіти в Україні, ознайомились з нормативно – правовими документами Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 рр., Стратегії національно - патріотичного виховання дітей та молоді.

Голова методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін Наталія Володимирівна Бугерчук висвітлила основні засади та особливості структури, змісту та впровадження курсу «Громадянська освіта» та надала методичні поради вчителям щодо організації уроків та практичних занять, приділила увагу розгляду деяких питань з розділів курсу. Також наголосила про необхідність навчити учнів: формулювати і висловлювати власну думку, відстоювати власну позицію, використовуючи інформацію з різних галузей знань; критично аналізувати власні реальні можливості, умови середовища для успішної самореалізації; прийомам ефективної комунікації та ненасильницького розв’язання соціальних конфліктів; вести переговори, досягати компромісу та консенсусу засобами діалогу.

Методист райметодкабінету Дідик Ю.В. зосередила увагу учасників засідання на висвітлені основних питань розділу курсу «Демократичне суспільство та його цінності» в контексті сучасного розвитку нашої держави, наголошувала на тому, що старшокласники мають усвідомити ознаки демократичного врядування та демократичних процедур та зрозуміти зміст основоположних принципів демократії; мати уявлення про способи визначення та вирішення проблем місцевої громади за участю громадян; оцінювати роль громадських організацій, різних форм активності громадян у функціонуванні демократичного суспільства; брати участь у демократичних процедурах на рівні школи і громади; розвивати здатність взаємодіяти з органами державної влади та місцевого самоврядування.

У практичній частині засідання методичного об’єднання Бугерчук Н.А. провела тренінг щодо формування громадянської компетентності.

Упродовж тренінгу учасниками жваво обговорювалися питання щодо застосування інтерактивних технологій під час проведення практичних занять нового курсу «Громадянська освіта».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: