День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Для кращого розуміння ролі класного керівника у системі нової української школи 14 лютого 2020 року на базі Довжоцького НВК було проведено засідання методичного об’єднання класних керівників.

«Сутність і особливості розвитку особистості»

Для кращого розуміння ролі класного керівника у системі нової української школи 14 лютого 2020 року на базі Довжоцького НВК було проведено засідання методичного об’єднання класних керівників «Сутність і особливості розвитку особистості», в якому взяли участь класні керівники ЗЗСО та методист сектору освіти Дідик Юлія Вячеславівна. Основне завдання засідання – донести до класних керівників, що вони є головними агентами змін, від них залежить наскільки успішною буде дитина у майбутньому самостійному житті.

На засіданні методичного об’єднання роглядались такі питання:

  1. Система роботи класного керівника з регулювання та користування міжособистісних стосунків в учнівському колективі. (Вибодовська Галина Володимирівна - Слобідсько – Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  2. Вчитель і проблема дисципліни або як прийнято відповідати на неприйнятну поведінку учнів.(Ковальська Оксана Василівна – Рихтівська ЗОШ І-ІІ ст.)
  3. Забезпечення всебічного розвитку дитини як особистості, її здібностей і талантів в процесі виховання. (Шупарська Ірина Миколаївна – Залісько 1 ЗОШ І-ІІ ст.)

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: