День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбулося засідання творчої групи вчителів біології та хімії.

«Засідання творчої групи вчителів біології та хімії».

Сучасна система навчання – це певним чином організована взаємодія вчителя й учнів, спрямована на засвоєння школярами змісту освіти для набуття ними певних якостей особистості. Саме такі проблемні запитання обговорювали члени творчих груп вчителів хімії (керівник Наталя Лабуняк) і біології ( керівник Ганна Крузер) на засіданні, що відбулося 11 вересня 2019 року на базі методичного кабінету.

Методист Леся Гончарик зазначила, що результатом навчання стають набуті учнями вміння й навички, досвід різних видів діяльності, знання, ціннісні орієнтири. Саме новітні педагогічні технології є основною рушійною силою, утворюють життєві компетентності учнівської молоді. Головним завданням учителя повинна бути мета: навчити вихованців самостійно здобувати і відтворювати інформацію, розуміючи, що таке ж право на існування мають і інші інтерпретації.

Під час дискусійної трибуни «Проектуємо план роботи творчих груп на рік» педагоги окреслили завдання, які ставить перед ними сучасна школа. Керівники творчих груп зазначили, що методика уроків хімії і біології повинна сприяти виробленню власних цінностей та пріоритетів. Компетентнісний, діяльнісний підходи та особистісно зорієнтоване навчання є визначальними під час організації навчально-виховного процесу.

У процесі обговорення вчителі зробили висновки, що у змісті освіти важливими є концептуальні зміни, а саме в напрямах, завданнях, що орієнтують педагогів на розвиток особистості, формування творчої ініціативи, активності, мобільності, підвищення конкурентоспроможності фахівців.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: