День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

«Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови»

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

Програма заходу була насиченою: про найцікавіші освітні тренди та тенденції розвитку розповіла М.Безродна, методист районного методичного кабінету. Т.Мороз та Л.Луценко, методисти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розпочали практичне заняття інтерактивними вправами на знайомство та інтеграцію учасників, що зразу ж налаштувало усіх на продуктивний робочий темп.

Опрацювали молоді вчителі разом із методистами й нормативно-правове та навчально-методичне (посібникове та підручникове) забезпечення викладання предметів.

Лариса Петрівна та Тетяна Віталіївна розповіли учасникам про особливості календарно-тематичного планування уроків; провели практичне заняття з планування та організації сучасного уроку іноземної мови. Цікавою для колег була інформація про формувальне оцінювання.

Наприкінці відбулася презентація програми Британської Ради «Ключові уміння 21 століття», спрямованої на усвідомлення педагогами компетентнісного підходу до навчання загалом та, зокрема, процесів, пов’язаних із розвитком в учнів ключових життєвих вмінь.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: