День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

20 серпня на базі НВК № 3 м. Кам’янець-Подільського відбувся 6-годинний тренінг «Навчання по-новому з LEGO».

«Навчання по-новому з LEGO».

Час вимагає зміни підходів до навчання! Від формального навчання, де дорослий передає інформацію, а дитина є пасивним реципієнтом – до навчання через гру та дію, де в центрі процесу – дитина, яка відчуває себе вільно і радісно. Діти здобувають у грі готовність до викликів сучасного світу! Сучасні діти потребують сучасних підходів і середовища, яке є для них зрозумілим і природнім, середовища, яке наповнене грою і діяльністю. І тому педагог сьогодні мусить опановувати ефективними способами взаємодії з дитиною.

20 серпня на базі НВК № 3 м. Кам’янець-Подільського відбувся 6-годинний тренінг «Навчання по-новому з LEGO», який проводиться з тренером Малевич Галиною Вікторівною в рамках проекту «Сприяння освіті» та the LEGO Foundation в новій українській школі.

13 педагогів району, що є класоводами 1-х класів, стали учасниками даного тренінгу. Час вимагає зміни підходів до навчання! Від формального навчання, де дорослий передає інформацію, а дитина – пасивний реципієнт, до навчання через гру, де в центрі процесу – дитина, яка відчуває себе вільно і радісно. Саме у грі діти здобувають готовність до викликів сучасного світу!

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: