День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників.

«Відбулась серпнева конференція педагогічних працівників».

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Так, 29 серпня 2017 року в приміщенні сесійної зали Кам’янець-Подільської районної ради відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги району підвели підсумки розвитку освіти району в 2016/2017 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2017/2018 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк, педагогічні працівники району.

З вітальним словом до педагогів звернувся голова районної державної адміністрації Василь Олександрович Сукач, який зазначив, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Особливу увагу звернув на реформування освітянської галузі, пов’язану із Концепцією нової української школи та на оптимізацію шкільної мережі.

Під час пленарної частини начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Вікторівна виступила з розширеною доповіддю, в якій проаналізувала результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередила увагу присутніх на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі та привітала педагогів з початком нового навчального року.

До обговорення доповіді долучилися завідувачі ДНЗ, вчителі початкових класів, керівники навчальних закладів.

Пріоритетним завданням у 2017-2018 навчальному році визначено надання якісних освітніх послуг кожному учневі сільської школи.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: