День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

29 серпня у РЦКМ «Розмай» відбулась районна серпнева конференція освітян «НУШ: змінимо освіту – змінимо Україну».

«НУШ: змінимо освіту – змінимо Україну».

29 серпня у РЦКМ «Розмай» відбулась районна серпнева конференція освітян «НУШ: змінемо освіту – змінемо Україну».

У роботі конференції прийняли участь Сукач В.О голова Кам’янець-Подільської РДА, Великохатько М.А., перший заступник голови РДА, Єрменчук В.П., заступник голови районної ради, Желізник Д.М., голова районної профспілки працівників освіти, Пронозюк О.В., начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА, методисти РМК та Будинку школяра, освітяни району.

Учні Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. привітали учасників конференції з початком нового навчального року та побажали гарних звершень на освітянській ниві.

З доповіддю виступила Пронозюк Олена Вікторівна, начальник відділу освіти, яка зробила аналіз роботи педагогічних колективів за 2017-2018 н.р., у якому визначила досягнення та невдачі, розповіла про підготовку учителів, що працюватимуть в НУШ, зміни у створенні нового освітнього простору в перших класах та у змісті освіти, результати ЗНО, фінансування освітянської галузі, основні завдання на новий навчальний 2018-2019 н.р.

З доповіддю «НУШ – зміни до кращого» виступила Ковальчук Вікторія Олегівна, учитель Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», яка націлила своїх колег на позитивне відношення до реформи в освіті, оскільки Нова українська школа покликана формувати у школярів компетентності ХХІ століття. Також відповідно до Меморандуму між МОН та The LEGO Foundation усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримали набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Так, кожен учень забезпечується набором «Шість цеглинок», а кожен клас – набором «LEGO Play Box».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: