День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи відділу освіти, 24 квітня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбулося засідання колегії відділу освіти.

«Колегія відділу освіти».

Відповідно до плану роботи відділу освіти, 24 квітня 2019 року на базі Довжоцького НВК відбулося засідання колегії відділу освіти, на якій розглядалися такі питання:

- управлінське забезпечення закінчення 2018/2019 навчального року, проведення ДПА та ЗНО у 2019 році;

- про рівень сформованості предметних компетенцій учнів 10-х класів на уроках історії та математики;

- про результативність діяльності педагогічних колективів ЗЗСО щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та завдання адміністрації ЗЗСО щодо забезпечення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа».

Завідувач районним методичним кабінетом Желізник Наталія Анатоліївна ознайомила з ходом підготовки та проведення ДПА та ЗНО по всіх навчальних предметах в 4,9, 11 класах.

Методисти районного методичного кабінету Дідик Юлія В’ячеславівна та Пілець Олексій Миколайович зазначили, що сучасне суспільство вимагає від школи підготовки випускників, здатних самостійно вирішувати життєво важливі завдання, бути соціально активними, усвідомлювати події, критично мислити, використовувати шкільні знання для вирішення реальних проблем. Тому, усе більшого значення набуває компетентнісний підхід до викладання навчальних предметів, оскільки компетентності є індикаторами, що дозволяють визначити готовність учня-випускника до подальшого особистого розвитку та до активної участі у житті суспільства.

Методист Кашуба Наталія Леонідівна проаналізувала результативність діяльності педагогічних колективів ЗЗСО району щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та окреслила завдання адміністрації ЗЗСО щодо забезпечення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: