День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Для кращого розуміння ролі класного керівника у системі нової української школи 27 березня 2019 року на базі Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст. був проведений семінар - тренінг для класних керівників.

«Творча активність – професійна креативність класного керівника».

Освіта ХХІ століття — це освіта для людини. Її стрижень — виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, особистості, яка уміє використовувати набуті знання і уміння для творчого розв’язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни. Важко уявити школу без класного керівника, адже саме йому належить чільне місце в системі виховної роботи школи.

Для кращого розуміння ролі класного керівника у системі нової української школи 27 березня 2019 року на базі Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст. був проведений семінар - тренінг для класних керівників « Творча активність – професійна креативність класного керівника», підготовлений класним керівником Сабадаш Т.В. та класоводами даної школи , в якому взяли участь голови шкільних мо класних керівники 5-11 класів та методист районного відділу освіти Дідик Юлія Вячеславівна.

Основне завдання тренінгу – донести до класних керівників, що вони є головними агентами змін, від них залежить наскільки успішною буде дитина у майбутньому самостійному житті. Робота семінару велася у групах, використано різноманітні вправи: вчителі будували модель креативного класного керівника і порівнювали свої моделі з портретом класного керівника, який склали діти напередодні, через тестування визначали, наскільки вони є творчими особистостями, а, беручи участь у інтерактивній вправі визначали чи вміють знаходити вихід із складних ситуацій.

Активними учасниками семінару були Боднарчук Г.І. (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.), яка представила проект групи « Портрет креативного класного керівника», що викликав жваве обговорення, Шупарська І.В. (Заліська -1 ЗОШ І-ІІ ст.) та Махніцька С.І. (Княжпільська ЗОШ І-ІІ ст.) поділилися досвідом з використання інтерактивних виховних технологій, Сабадаш Татьяна Володимирівна ознайомила учасників з порадами, яким повинен бути творчий класний керівник. Стасюк Галина Валентинівна (Довжоцький НВК) неодноразово висловлювала свою позицію щодо ролі класного керівника у формуванні творчого учня.

Наприкінці семінару – тренінгу всі разом вивели формулу успіху вчителя: (ДОСВІД х ІНТЕЛЕКТ): ПОЗИТИВНІ ЯКОСТІ х МАЙСТЕРНІСТЬ = У С П І Х.

Підсумком семінару стали слова «Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: